Czym jest system Workflow?

Do czynności związanych z monitorowaniem pracy warto wybrać nowoczesne i w pełni zautomatyzowane rozwiązanie.Przykładem jest system workflow, który odpowiada za kontrolowanie przebiegu wykonywanych przez pracowników zadań, dokumentuje ją i informuje o efektach. Dzięki temu nie ma potrzeby zatrudniania dodatkowej osoby, która byłaby odpowiedzialna za czynności z tego zakresu. Czy warto więc zdecydować się korzystanie z systemu workflow? Przyjrzyjmy się bliżej opłacalności tego rozwiązania dla firm.

Jakie są główne zalety systemu workflow?

Kwestia tego, czy narzędzie to będzie dobrym wyborem uzależniona jest przede wszystkim od wielkości przedsiębiorstwa, liczby zatrudnianych osób oraz zakresu ich obowiązków. System workflow polecany jest więc w szczególności do średnich i dużych firm. Dzięki jego stosowaniu można mieć pewność, że wszelkie wykonywane czynności są na każdym etapie nadzorowane i dokumentowane.

Używany jest w celu monitorowania wykonywanej przez personel pracy, a także komunikacji z zatrudnionymi w firmie osobami i zarządzania przepływem informacji. Ze względu na to, że jest to duża inwestycja należy starannie przemyśleć swój wybór, aby był on opłacalny.

Czym się kierować podczas wyboru systemu wokrflow?

Warto w pierwszej kolejności dokładnie przeanalizować aktualną sytuację i najważniejsze potrzeby firmy. Na tej podstawie można będzie wybrać najlepsze dla danego przedsiębiorstwa narzędzie informatyczne. Należy się wówczas kierować takimi kryteriami, jak przewidywany czas wdrożenia systemu workflow, jego dostosowanie do potrzeb firmy, możliwości rozwoju, kompatybilność z innymi rozwiązaniami oraz koszt inwestycji.

Każdy z tych czynników jest niezwykle ważny, aby wybrane narzędzie informatyczne w jak największym stopniu usprawniło codzienną pracę w firmie poprzez monitorowanie wykonywanych zadań. Warto zatem przeprowadzić szczegółową analizę wewnętrzną. Na tej podstawie można będzie ocenić realne zapotrzebowanie i możliwości finansowe związane z inwestycją w system workflow dopasowany do wymagań danego przedsiębiorstwa.

Udostępnij

Podobne aktualności

Masz pytania? Napisz do nas:

In nec facilisis lorem.
Proin porta id nulla consectetur volutpat.

Umożliwia podgląd poszczególnych zleceń lub całego projektu w czasie rzeczywistym. Dostęp do wprowadzanych danych pozwala na błyskawiczną reakcję w przypadku wykrycia nieprawidłowości.

In nec facilisis lorem.
Proin porta id nulla consectetur volutpat.

Pozwala na tworzenie raportów z wykonanych wizyt w formacie PDF w dowolnym momencie. Integracja z Microsoft Power BI umożliwia zaawansowaną analizę danych w czasie rzeczywistym.

In nec facilisis lorem.
Proin porta id nulla consectetur volutpat.

To trzy moduły Sales Acceleration, Sales Automation i Sales Excellence, które odpowiadają za wsparcie projektów sprzedażowych takich jak trade marketing czy outsourcing PH.

In nec facilisis lorem.
Proin porta id nulla consectetur volutpat.

Minimalizuje ryzyko związane z niepoprawnym raportowaniem. Wykorzystuje funkcję geolokalizacji i ustala położenie na podstawie logowania do systemu, jeszcze przed rozpoczęciem wizyty serwisanta.

In nec facilisis lorem.
Proin porta id nulla consectetur volutpat.

System automatycznych powiadomień i alertów SMS lub e-mail z realizowanych wizyt. Bądź na bieżąco ze wszystkimi użytkownikami aplikacji.

DataSense Platform

Zarządzaj swoim biznesem w trybie live

dzięki DataSense Platform

Poznaj potencjał naszej aplikacji! Odkryj wszystkie funkcjonalności DataSense Platform i zarządzaj globalnie projektami zakupowymi. Wykorzystaj innowacyjne technologie w codziennej pracy, by osiągać jeszcze lepsze wyniki.

Porozmawiajmy

Piotr Witkowski

Business Systems Manager

© 2021 DataSense.pl