Zarządzanie umowami w elektronicznym obiegu dokumentów

Współcześnie dużym ułatwieniem pracy przedsiębiorstw jest automatyzacja większości procesów, co przekłada się na sprawniejsze i wygodniejsze przeprowadzanie niezbędnych czynności. Istotnym zagadnieniem w tym zakresie jest zarządzanie umowami w elektronicznym obiegu dokumentów. Ważne jest bowiem, aby zachować pod tym względem
porządek i właściwą organizację, a także zadbać o aktualność danych oraz odpowiednie przechowywanie archiwalnych pism. W tym celu stosuje się więc nowoczesne narzędzia IT – zapraszamy do zapoznania się z informacjami na ten temat w poniższym wpisie.

Jak sprawnie zarządzać umowami w firmie?

Warto rozważyć wdrożenie elektronicznego obiegu, gdyż rozwiązanie to przyniesie liczne korzyści pod różnymi względami. Przede wszystkim umożliwia to automatyczne generowanie umów, co przekłada się na oszczędność pod względem czasu i nakładów pracy. W tym celu należy jedynie wprowadzić odpowiednie dane, a system wykorzysta gotowy szablon i w krótkim czasie stworzy poprawny dokument.

Wpływa to także na bezpieczeństwo informacji, które są przechowywane w jednym miejscu chronionym hasłem i dodatkowymi zabezpieczeniami. Dzięki elektronicznemu obiegowi jedynie wybrani pracownicy mają możliwość zarządzania pewnymi dokumentami. Znacznie ułatwia to zachowanie porządku i kontrolę dostępu do poufnych informacji wymagających szczególnej ochrony.

Pozostałe zalety elektronicznego obiegu dokumentów

Rozwiązanie to przekłada się również na łatwość i szybkość dostępu do zarządzanych umów i nie tylko. Można także w sprawny sposób wyszukać odpowiednie informacje z użyciem jedynie kilku kliknięć – to również wpływa na oszczędność pracy i czasu. Taki system jest także zdecydowanie bardziej przejrzysty i intuicyjny niż jego tradycyjna alternatywa.

Nowoczesne narzędzia informatyczne współcześnie są bardzo dużym ułatwieniem w procesach wewnętrznych, takich jak zarządzanie umowami i pozostałymi dokumentami. Warto więc zdecydować się na korzystanie z elektronicznego obiegu, aby poznać wszystkie płynące z niego korzyści i udogodnienia dla pracowników.

Udostępnij

Podobne aktualności

Masz pytania? Napisz do nas:

In nec facilisis lorem.
Proin porta id nulla consectetur volutpat.

Umożliwia podgląd poszczególnych zleceń lub całego projektu w czasie rzeczywistym. Dostęp do wprowadzanych danych pozwala na błyskawiczną reakcję w przypadku wykrycia nieprawidłowości.

In nec facilisis lorem.
Proin porta id nulla consectetur volutpat.

Pozwala na tworzenie raportów z wykonanych wizyt w formacie PDF w dowolnym momencie. Integracja z Microsoft Power BI umożliwia zaawansowaną analizę danych w czasie rzeczywistym.

In nec facilisis lorem.
Proin porta id nulla consectetur volutpat.

To trzy moduły Sales Acceleration, Sales Automation i Sales Excellence, które odpowiadają za wsparcie projektów sprzedażowych takich jak trade marketing czy outsourcing PH.

In nec facilisis lorem.
Proin porta id nulla consectetur volutpat.

Minimalizuje ryzyko związane z niepoprawnym raportowaniem. Wykorzystuje funkcję geolokalizacji i ustala położenie na podstawie logowania do systemu, jeszcze przed rozpoczęciem wizyty serwisanta.

In nec facilisis lorem.
Proin porta id nulla consectetur volutpat.

System automatycznych powiadomień i alertów SMS lub e-mail z realizowanych wizyt. Bądź na bieżąco ze wszystkimi użytkownikami aplikacji.

DataSense Platform

Zarządzaj swoim biznesem w trybie live

dzięki DataSense Platform

Poznaj potencjał naszej aplikacji! Odkryj wszystkie funkcjonalności DataSense Platform i zarządzaj globalnie projektami zakupowymi. Wykorzystaj innowacyjne technologie w codziennej pracy, by osiągać jeszcze lepsze wyniki.

Porozmawiajmy

Piotr Witkowski

Business Systems Manager

© 2021 DataSense.pl