Aktualizacja DataSense v1.1

Zarządzanie projektami oraz poszczególnymi zadaniami jest jeszcze prostsze i przebiega w jeszcze sprawniejszy sposób dzięki wprowadzonej aktualizacji v1.1. System został bowiem uzupełniony o w pełni dopracowany moduł do zarządzania osobami w terenie. Jakie dodatkowe funkcje i praktyczne udogodnienia dla użytkownika zapewniło to rozwiązanie?

Efektywne zarządzanie zadaniami w terenie

Najbardziej istotną kwestią jest fakt, że aktualizacja 1.0 wpłynęła na lepszą organizację aktywności przedstawicieli. Pracownicy wykonujący swoje obowiązki poza siedzibą firmy zyskali możliwość otrzymywania i wygodnego rozliczania dodatkowych zadań poza projektowych i nie tylko. Ten moduł systemu umożliwił także otrzymanie dostępu do kalendarza zadań osób w terenie oraz ich planu dnia, uwzględnia też współczynniki odwiedzin lokalizacji i ich realizację. Aktualizacja v1.1 zapewnia również dostęp do planu odwiedzin i wykonywanych projektów w określonych placówkach wraz z wzięciem pod uwagę ich częstotliwości w skali tygodnia. Rozszerzyła także system o dedykowany moduł ankiet i bank zdjęć dla realizacji zadań poza projektowych. Ponadto umożliwia rozliczanie KPI na podstawie uzyskanych w ten sposób statystyk.

Korzyści wynikające z aktualizacji systemu v1.1

Wprowadzenie tego modułu umożliwia zatem efektywniejsze zarządzanie planem dnia pracowników wykonujących zadania w terenie. Dzięki temu można im także zlecać dodatkowe aktywności na podstawie planu dnia. Niesie to za sobą korzyści dla pracodawcy, który może w efektywny sposób rozliczać zlecone zadania i na podstawie uzyskanych z
systemu danych konstruować trasówki.

Warto mieć na uwadze, że aktualizacja 1.0 jest związana z korzyściami także dla pracowników wykonujących zadania w terenie. Mogą oni wówczas efektywnie kontrolować realizację projektu na podstawie globalnego planu serwisu na obsługiwanych lokalizacjach i korzystać z innych udogodnień związanych z wprowadzonymi rozwiązaniami. Moduł ten jest
intuicyjny w obsłudze i kompatybilny z pozostałymi narzędziami DataSense – Sales, Notificiation, Live View.

Udostępnij

Podobne aktualności

Masz pytania? Napisz do nas:

In nec facilisis lorem.
Proin porta id nulla consectetur volutpat.

Umożliwia podgląd poszczególnych zleceń lub całego projektu w czasie rzeczywistym. Dostęp do wprowadzanych danych pozwala na błyskawiczną reakcję w przypadku wykrycia nieprawidłowości.

In nec facilisis lorem.
Proin porta id nulla consectetur volutpat.

Pozwala na tworzenie raportów z wykonanych wizyt w formacie PDF w dowolnym momencie. Integracja z Microsoft Power BI umożliwia zaawansowaną analizę danych w czasie rzeczywistym.

In nec facilisis lorem.
Proin porta id nulla consectetur volutpat.

To trzy moduły Sales Acceleration, Sales Automation i Sales Excellence, które odpowiadają za wsparcie projektów sprzedażowych takich jak trade marketing czy outsourcing PH.

In nec facilisis lorem.
Proin porta id nulla consectetur volutpat.

Minimalizuje ryzyko związane z niepoprawnym raportowaniem. Wykorzystuje funkcję geolokalizacji i ustala położenie na podstawie logowania do systemu, jeszcze przed rozpoczęciem wizyty serwisanta.

In nec facilisis lorem.
Proin porta id nulla consectetur volutpat.

System automatycznych powiadomień i alertów SMS lub e-mail z realizowanych wizyt. Bądź na bieżąco ze wszystkimi użytkownikami aplikacji.

DataSense Platform

Zarządzaj swoim biznesem w trybie live

dzięki DataSense Platform

Poznaj potencjał naszej aplikacji! Odkryj wszystkie funkcjonalności DataSense Platform i zarządzaj globalnie projektami zakupowymi. Wykorzystaj innowacyjne technologie w codziennej pracy, by osiągać jeszcze lepsze wyniki.

Porozmawiajmy

Piotr Witkowski

Business Systems Manager

© 2021 DataSense.pl